Galeria

linia Wyniki gminnego konkursu „Ekoludek – drugie życie odpadów”

Z przyjemnością informujemy, że gminny konkurs plastyczno – techniczny

Ekoludek – drugie życie odpadów” został rozstrzygnięty.

Do udziału w konkursie zaprosiliśmy przedszkolaków i ich rodziny zamieszkałe na terenie Gminy Grabówka.

Na konkurs wpłynęło 35 twórczych, ciekawych i starannie przygotowanych prac. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 18.04.2025 r.

W skład komisji konkursowej wchodziły:

  • Wicedyrektor Beata Jakończuk
  • Sponsor nagród Agnieszka Popko
  • Przedstawiciel Rady Rodziców Magdalena Siłkowska

Po naradach komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów oraz przyznała cztery wyróżnienia.

I miejsce – Helena Stomska (PS w Sobolewie)

II miejsce – Nela Rogalska (PS w Grabówce – Oddział Jeżynowa)

III miejsce – Emilia Pacewicz (PS w Sobolewie)

Wyróżnienia otrzymali:

  • Liwia Jarmołowska (PS w Grabówce – Oddział Jeżynowa)
  • Liliana Matys (PS w Grabówce)
  • Nina Ladyhina (PS w Grabówce – Oddział Jeżynowa)
  • Hanna Urwanowicz (Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „U Żyrafki)”

Doceniamy znaczący wkład Firmy Eko – Partner Bogusław Popko przy organizacji konkursu „Ekoludek – drugie życie odpadów”. Dziękujemy za ufundowanie wspaniałych nagród dla wszystkich uczestników konkursu zarówno tym młodszym jak i starszym. Jesteśmy wdzięczni, że zachcieliście razem z nami propagować wśród młodego pokolenia dbałość o ochronę środowiska poprzez segregację odpadów i możliwość ich powtórnego wykorzystania.

Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu na oficjalne rozdanie nagród, które odbędzie się 08.05.2025 r. o godz. 15.00 w PS w Grabówce przy ul. Jeżynowej 2. Osoby nieobecne prosimy o odbiór upominków do 16.05.2025 r.

Organizatorki konkursu:

Katarzyna Kmiecik

Agata Gościewska

Skip to content