linia Festyn Rodzinny

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców oraz przedszkolaków na Festyn Rodzinny Przedszkola Samorządowego w Grabówce 15 czerwca 2023
w godzinach 16:00 – 18:00 na boisku przy ulicy Jodłowej!

A w naszym programie:

1. Przywitanie dzieci i rodziców. Prezentacja wszystkich stoisk:
  • Strefa rozrywki:
  • Salon tatuażu
  • Kącik plastyczny
  • Bańki i balony
  • Warkoczyki
  • Korale z makaronu
  • Fotobudka
  • Bierki XXL
  • Koło fortuny
  • Strefa gastronomiczna:
  • Kiełbaska z grilla
  • Babka ziemniaczana
  • Popcorn
  • Słodki poczęstunek
  • Wata cukrowa
  • Strefa edukacyjna:
  • Straż Pożarna
  • Policja
  • Nadleśnictwo Dojlidy
  • Centrum Powiadamiania Ratunkowego

2. Zaproszenie do udziału w zawodach sportowych, które będą odbywać się przez cały czas trwania festynu, po obu stronach sceny:

• Bieg w workach
  • Bieg w potrójnych spodniach
  • Przeciąganie liny
  • Wyścig latarni

3. Zaprezentowanie harmonogramu wydarzeń na scenie:

• O godzinie 16:10 pierwsze zawody sportowe – bieg w workach – zapraszamy dzieci razem z rodzicami.
  • Od godziny 16:20 rozpoczną się występy artystyczne dzieci.
  • Po występach dzieci – kolejne zawody sportowe – bieg w potrójnych spodniach oraz przeciąganie liny.
  • Wszystkie konkurencje sportowe będą również odbywać się przez cały czas trwania festynu obok „sceny”.
  • Następnie odbędzie się wręczenie, przez Panią Dyrektor, podziękowań rodzicom z Rady Rodziców orientacyjna godzina 17:45
  • Zakończenie – Festiwal Kolorów, godzina 17:55 – prosimy o zgromadzenie się w pobliżu bramy głównej i pobranie kubeczków z proszkiem od organizatorek.

Do zobaczenia 🙂