Aktualności

linia Świąteczna pocztówka dla Seniora -III edycja

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.
Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
lecz ich serce jest bezpiecznym portem
dla wszystkich, którzy są w potrzebie.

Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.
Phil Bosmans

Przedszkole Samorządowe w Grabówce jest organizatorem akcję społeczną „Świąteczna pocztówka dla Seniora”.
Trzecią już edycję, tym razem z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, objął Honorowym Patronatem Burmistrz Supraśla.
W przedsięwzięciu wzięły udział dzieci i ich rodziny z 3 placówek z Gminy Supraśl – Przedszkole Samorządowe w Grabówce, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Ochotniczych Straży Pożarnych
w Ogrodniczkach.
Podczas Wielkanocnej edycji dzieci przygotowały własnoręcznie prawie 120 kartek z życzeniami, które 13 kwietnia zostały przekazane członkom Rady Seniorów w Gminie Supraśl oraz mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej
w Zaściankach.
Głównym założeniem akcji było odwołanie się do wartości szacunku oraz pamięci o osobach starszych i samotnych. Panująca obecnie sytuacja często wzbudza obawy i strach u starszych ludzi. Ten miły gest z pewnością pomoże takim osobom podnieść się na duchu, wywoła uśmiech i radość, co niewątpliwie korzystnie wpłynie na ich samopoczucie.

Dziękujemy za czynny udział w akcji, za wrażliwość, za otwarte serca dla tych, którzy potrzebują wsparcia oraz za bezinteresowną chęć czynienia dobra.
Opiekunowie akcji: Anna Czyżewska i Katarzyna Grzegorczuk

Skip to content