linia Rozstrzygnięcie konkursu ,,EKO BIŻUTERIA”

Z okazji Dnia Matki Przedszkole Samorządowe w Grabówce zorganizowało po raz pierwszy konkurs plastyczno-techniczny pt.,,Eko biżuteria”.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Grabówce. Głównymi celami konkursu było:
-zwrócenie uwagi dzieci na potrzebę segregacji odpadów i możliwość ich powtórnego wykorzystania – recykling;
– rozwijanie dziecięcej wyobraźni, kreatywności i estetyki,
-wykorzystywanie odpadów i darów natury jako materiałów do działań artystycznych,
-zachęcenie do wspólnego spędzania czasu i twórczej działalności w rodzinach.

Na konkurs zostały wykonane różnego rodzaju ozdoby biżuteryjne : naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki. Jury w składzie: Joanna Bogus wicedyrektor   przedszkola oraz Jowita Jóźwik przedstawiciel rodziców oceniając zgłoszone do konkursu prace brało po uwagę : zgodność pracy z tematem, pomysłowość, wrażenie artystyczne.

Nagrody otrzymali:
– Łucja Czajkowska – grupa X
– Zofia Kownacka- grupa X
– Mikołaj Łukaszewicz- grupa X

Wyróżnienia otrzymali  następujący uczestnicy konkursu:
– Hania Gierejkiewicz –grupa I
– Julia Gierejkiewcz – grupa IV
– Alicja Jurkiewicz – grupa III
– Kacper Masłowski- grupa X
-Eryk Sadowski –grupa VI

Nagrody w konkursie ufundowali:

-Przedszkole Samorządowe w Grabówce
– Lasy Państwowe- Nadleśnictwo Żednia
– PELETON-sklep rowerowy

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Po konkursie została zorganizowana wystawa pokonkursowa wyjątkowych i niepowtarzalnych prac dzieci i rodziców.

Organizatorzy konkursu:
Barbara Jasiuk