linia Konkurs fotograficzny ,,Gmina Supraśl, moja mała ojczyzna w jesiennej scenerii”

Przedszkole Samorządowe w Grabówce zaprasza do udziału w gminnym konkursie fotograficznym pt. ,, Gmina Supraśl, moja mała ojczyzna w jesiennej scenerii”, pod patronatem Burmistrza Supraśla Radosława Dobrowolskiego.

CELE KONKURSU :

• ukazanie różnorodności piękna naszej gminy,
  • poszerzanie wiedzy dzieci na temat gminy (krajobraz, ciekawe miejsca, przyroda),
  • rozwijanie zainteresowań fotograficznych rodziców i dzieci,
  • zachęcanie rodziców i dzieci do wspólnego, aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 – 6 lat i ich rodziców z Przedszkola Samorządowego w Grabówce, Przedszkola z Oddz. Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu, Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. Ochotniczej Straży Pożarnej w Ogrodniczkach.
  2. Warunki uczestnictwa w konkursie:
  • Przyjmowane będą fotografie kolorowe i czarno-białe w formacie 13 x 18 cm., max. 3 szt. (bez wydruków komputerowych tylko na papierze fotograficznym).
  • Przedstawiające osoby na tle jesiennego krajobrazu, w ciekawym otoczeniu, przyrodę w Gminie Supraśl.
  • Zdjęcia należy umieścić na kolorowej kartce A3 ( mile widziane elementy zdobnicze).
  • Na odwrocie pracy należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz rodzica, wiek dziecka oraz tytuł pracy.
  • Przyjmujemy maksymalnie 6 prac z każdej placówki.
  • Prace składamy w Przedszkolu Samorządowym w Grabówce.
  • Zgłaszając prace uczestnik wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej i poza placówką.
  1. Termin składania prac do 18.10.2019 r.
  2. Prace oceni specjalne jury powołane przez organizatora.
  3. Fotografie zgłoszone do konkursu nie będą zwracane i pozostaną w zbiorach przedszkola.
  4. Prace konkursowe będziemy podziwiać na wystawie w naszym przedszkolu .
  5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.10.2019 r.
  6. Dla zwycięzców organizator przewiduje nagrody- niespodzianki.
  7. Osoby koordynujące konkurs- nauczycielki: Barbara Jasiuk, Joanna Bogus, Monika Komosa.