Galeria

linia ZBIÓRKA KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Na przełomie lutego i marca w Przedszkolu Samorządowym w Grabówce odbyła się  akcja Paczka dla Kociaczka i Psiaczka. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt.

Przedszkolakom nie jest obojętny los porzuconych zwierząt, dlatego chętnie włączyły się do akcji, która odbywała się u nas po raz drugi.  Dzięki zaangażowaniu rodziców i dzieci zebraliśmy duże ilości karmy suchej, konserw, koców, materacy oraz akcesoriów do pielęgnacji zwierząt. Zostały one przekazane dla bezdomnych kotów znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia Kotkowo oraz psów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt                        w Białymstoku.

Składamy gorące podziękowania  tym wszystkim, którzy z potrzeby serca i miłości do zwierząt zapełniali kosze podczas tej akcji.Gdyby nie Wasze gorące serca i chęć pomocy – żadna akcja nie miała by szans powodzenia. Po raz kolejny okazało się, jak dużo wspaniałych ludzi jest wśród nas. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.

Dziękujemy wszystkim – małym i dużym za Wasze wielkie kochające serca!

Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji .

Organizatorki akcji- Monika Komosa i Joanna Bogus