Galeria

linia Uroczysty Obiad Wielkanocny

We wtorek 12.04.2022r. w naszym przedszkolu przy ul. Jeżynowej odbył się uroczysty obiad wielkanocny. W tym dniu dzieci odświętnie ubrane zjadły świąteczne potrawy przy pięknie ozdobionych stołach. Następnie przyszedł czas na wyczekiwany słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Nie obyło się bez wspólnego śpiewania piosenek, a oto efekty naszej pracy:

Wszystkie grupy oraz personel z oddziałów na Leszczynowej spotkały się na auli, aby uczcić zbliżające się Święta Wielkiej Nocy. Dzieci wykonały piosenki o tematyce świątecznej. Była to wspaniała okazja aby wspólnie zjeść uroczysty posiłek oraz skosztować tradycyjnych potraw z wielkanocnego stołu. Nikt tego dnia nie był sam, zostały zaproszone wszystkie dzieci oraz cały personel przedszkola, odwiedzili nas specjalni goście Burmistrz Supraśla – Radosław Dobrowolski, Przedstawiciele Rady Miejskiej – Rafał Muskała oraz Franciszek Staniszewski, a także Przewodniczący Rady Rodziców Marcin Klinicki.
Takie wydarzenie służy zarówno praktycznemu zapoznaniu dzieci z tradycjami i obyczajami polskimi, ale również rozwijaniu poczucia przynależności do społeczności przedszkolnej.

Skip to content