Galeria

linia Bal Karnawałowy 21.01.2021

W dniu 21 stycznia w Przedszkolu Samorządowym w Grabówce odbył się „Bajkowy Bal karnawałowy”. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu „Teatr pod Orzełkiem” którzy zachęcali wszystkich do tańca i zabaw ruchowych. Przedszkolaków odwiedził tez sam Święty Mikołaj z wielkim worem prezentów, zaraz po zabawie dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego ze swoimi paniami oraz zdjęć indywidualnych. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.