Aktualności

linia „Ekoludek-drugie życie odpadów”- przedłużenie terminu zgłoszeń

Drodzy rodzice,

przedłużamy termin składania prac na konkurs plastyczno-techniczny „Ekoludek” do dnia 14 maja.

Konkurs organizowany jest we współpracy z Referatem Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Supraślu. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, w tym główna – hulajnoga, klocki, puzzle, książki i inne. Fundatorem nagród jest Burmistrz Supraśla. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Wykonane prace należy sfotografować a następnie wywołane fotografie bądź wydruk przesłać w formacie A5 na adres przedszkola (bądź dostarczyć do skrzynki na zewnątrz przedszkola) z dopiskiem „Ekoludek – konkurs plastyczno – techniczny”. Proszę nie wysyłać prac na e-mail przedszkolny. Na odwrocie zdjęcia należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych dziecka wraz z metryczką.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21.05.2021r.